Sport.pl

Przemysław Zamojski zamieni Asseco Prokom Gdynia na Trefl Sopot? Bardzo prawdopodobne

Grający dotychczas w Asseco Prokom Gdynia Przemysław Zamojski jeszcze w tym tygodniu może podpisać umowę z Treflem Sopot - dowiedziało się Trojmiasto.sport.pl.
Zamojski w barwach Prokomu grał w PLK już od sześciu lat. W poprzednim sezonie rzucał średnio 10,5 pkt. Po rozgrywkach zawodnik rozmawiał z klubem z Gdyni na temat nowej umowy, ale negocjacje były mało konkretne. A do tego do walki o zawodnika włączył się lokalny rywal Prokomu - Trefl.

Zamojski bardzo chce zostać w Trójmieście, nie rozpatruje nawet innych propozycji, bo za kilka miesięcy zostanie ojcem bliźniaków i nie chce nigdzie wyjeżdżać.

Jak się dowiedziało Trojmiasto.sport.pl, klub z Sopotu złożył Zamojskiemu propozycję nie do odrzucenia. Według nieoficjalnych informacji koszykarz miałby zarobić w Treflu dwa razy tyle, co w Gdyni.

- Przemek rozmawiał z Prokomem, ale rozmowy dość szybko się urwały. Klub z Gdyni sam do końca nie wiedział, czy chce zostawić Przemka, czy nie. Dużo konkretniejsze były negocjacje w Sopocie. Myślę, że jeszcze w tym tygodniu Przemek podpisze umowę z Treflem - mówi nam osoba uczestnicząca w rozmowach.

Czy przejście Zamojskiego z Prokomu do Trefla to szok? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o:
Komentarze (2)
Przemysław Zamojski zamieni Asseco Prokom Gdynia na Trefl Sopot? Bardzo prawdopodobne
Zaloguj się
  • radeks86

    Oceniono 5 razy 3

    poleciał tylko na kaskę,bo ma na utrzymaniu "żonę",syna,a niedługo jeszcze bliźniaki...poza tym piękny apartament w gdyni..zdrajca...

  • leomessi1234567890

    Oceniono 2 razy 0

    Przecież to niemożliwe!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX