Asseco Prokom Gdynia wraca do Hali 100-lecia w Sopocie

Ostatni mecz rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi koszykarze Asseco Prokom Gdynia rozegrają w... Sopocie. Wszystko ze względu na niedostępność w terminie 8 marca Hali Gdynia.
Mistrzowie Polski od drugiej połowy 2009 roku domowe mecze rozgrywają właśnie w Gdyni. Wówczas przenieśli się tam z Sopotu, z Hali 100-lecia. To w niej zdobywali pierwszych sześć mistrzostw Polski. Ostatni raz złote medale w Hali 100-lecia odebrali 20 maja 2009 roku. Świadkiem kolejnych trzech mistrzowskich sezonów drużyny z Trójmiasta była już Hala Gdynia.

8 marca, czyli w dniu, gdy zaplanowana jest ostatnia kolejka sezonu zasadniczego TBL (wszystkie mecze o godz. 19.30), odbędą się w tym obiekcie Kolosy czy ogólnopolskie spotkania podróżników, żeglarzy i alpinistów (potrwają do 10 marca). Mistrzowie Polski musieli więc poszukać sobie obiektu zastępczego. Dlatego też Asseco Prokom na mecz z Polpharmą Starogard Gdański powróci do Hali 100-lecia.

Posiadacze karnetów mogą bezpłatnie odebrać bilet za okazaniem karnetu 4 i 5 marca w godz. 16-20 w kasie Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni. Bilety w cenie 5 oraz 10 zł można będzie nabyć w kasie biletowej Hali Sportowo-Widowiskowej Gdynia w dniach 6 i 7 marca w godz. 16-20. W dniu meczu sprzedaż biletów odbywać się będzie w kasie Hali 100-lecia od godz. 14.30.

Obejrzysz Asseco Prokom w Hali 100-lecia? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »