ㄆkasz Koszarek z Trefla Sopot: Wygrali鄉y z Anwilem W這c豉wek, ale jestem z造

Koszykarze Trefla Sopot w pe軟i zrewan穎wali si Anwilowi W這c豉wek za pa寮ziernikow pora磬 jednym punktem. W sobot sopocianie pewnie pokonali Anwil 93:72. Czo這w postaci Trefla by w tym spotkaniu ㄆkasz Koszarek
O wygranej Trefla zdecydowa豉 przede wszystkim druga kwarta, kt鏎 sopocianie wygrali 31:15. W pierwszej cz窷ci spotkania nie sz這 im jednak tak dobrze. - Grali鄉y nieco s豉bsz obron. W zasadzie by這 to spowodowane, 瞠 Anwil trafia wszystkie rzuty. Ci篹ko by這 nam ich obroni, grali鄉y nieco za mi瘯ko. P騧niej ju w miar realizowali鄉y to, co sobie za這篡li鄉y przed meczem. Uda這 si uzyska bezpieczn przewag i w miar kontrolowa mecz - powiedzia Koszarek po meczu portalowi SportoweFakty.pl. Wed逝g rozgrywaj帷ego Trefla prze這mowym momentem w spotkaniu by faul techniczny, kt鏎ym ukarany zosta Krzysztof Szubarga z Anwilu. Od tej chwili sopocianie rzucili 12 punkt闚, nie trac帷 przy tym 瘸dnego. - Po tym faulu odskoczyli鄉y na 10 punkt闚. P騧niej uda這 nam si kontrolowa to spotkanie - przyzna Koszarek.

Cho koszykarz Trefla by w swoim zespole wyr騜niaj帷 si postaci (zdoby 17 punkt闚 i mia 6 asyst), nie by jednak do ko鎍a zadowolony ze swojej postawy. - W czwartej kwarcie nie trafi貫m 瘸dnego rzutu i jestem na to nieco z造. Pozycje by造 w miar dobre, a ja pud這wa貫m - wyja郾i zawodnik z Sopotu.

S豉ba czwarta kwarta nie zmienia jednak ca貫go obrazu wyst瘼闚 Koszarka w meczu z Anwilem, jak i w ca造m sezonie. Reprezentant Polski ma za sob bardzo dobr pierwsz cz窷 sezonu. Jego postaw doceniaj r闚nie kibice, kt鏎zy oddaj na niego g這sy wskazuj帷 kandydat闚 do gry w Meczu Gwiazd. - B璠 stara si udowodni co mecz, 瞠 zas逝guj na te g這sy - deklaruje Koszarek.

W 2011 roku koszykarzy Trefla czeka jeszcze jedno wa積e spotkanie. 30 grudnia przed w豉sn publiczno軼i sopocianie zagraj z Energ Czarnymi S逝psk. W 5. kolejce TBL Trefl przegra z Czarnymi, podobnie jak z Anwilem, r闚nie r騜nic jednego punktu.