Sport.pl

Koszykarze Trefla Sopot jako piraci. "Grabimy skarby tej ligi"

"Grabimy skarby ligi" - to hasło nowej kampanii reklamowej Trefla Sopot, mającej zachęcić kibiców do wspierania żółto-czarnych w decydującej fazie rozgrywek. Zespół pod wodzą kapitana Filipa Dylewicza wyrusza w piracką wyprawę, na końcu której czekają skarby Tauron Basket Ligi. W czwartek Trefl zmierzy się na wyjeździe z PGE Turów Zgorzelec, początek o godz. 18.15.
Trefl do walki w pierwszej "6" przystępuje z 4. miejsca, ale różnice w czołówce są tak minimalne, że po każdej kolejce możliwe są przetasowania (po sezonie zasadniczym pierwszy w tabeli PGE Turów dzielił od piątego Anwilu Włocławek zaledwie jeden punkt).

W ramach kampanii "Grabimy skarby ligi" sopocki klub wykorzysta szereg nośników ATL i BTL. Jednym z ważniejszych jej elementów będą limitowane gadżety dla kibiców dostępne tylko przy zakupie wejściówek - każdy, kto nabędzie karnet na najbliższe spotkania, otrzyma piracki plakat i serię dziesięciu pocztówek z zawodnikami. Pocztówki można będzie także zdobyć, kupując pojedyncze bilety na mecze - do każdej wejściówki w kasie dołączane będą dwie różne karty, inne przed każdym spotkaniem.

Osoby, które kupiły bilety i karnety przed wypuszczeniem kolekcji kart, będą mogły odebrać przysługujące im materiały w specjalnym stoisku w trakcie każdego z meczów Trefla w fazie "szóstek". Tak samo rzecz będzie się miała w przypadku kibiców, którzy w bilety zaopatrują się za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl.

- Kampanią "Grabimy skarby ligi" chcemy podkreślić, że nasi zawodnicy od lat podbijają ligowe parkiety i chcą to robić dalej. W tym sezonie zdobyliśmy już część puli skarbów - Superpuchar oraz Puchar Polski, a także ustanowiliśmy sezonowy rekord frekwencji na meczach Tauron Basket Ligi. Wciąż jednak walczymy o kolejne trofea. Każdy z kibiców może nam pomóc, wejść na pokład pirackiego okrętu, stając się częścią ekipy i wspólnie z nami przeżyć wspaniałą przygodę - mówi Małgorzata Ciszewska, kierownik ds. marketingu Trefla.

Karnety na mecze drugiego etapu i play-off Tauron Basket Ligi w cenie od 82 do 275 zł są już dostępne poprzez system sprzedaży internetowej www.trefl.kupbilety.pl, a od 15 marca będzie można je nabyć również w kasach klubu w Ergo Arena. Szczegółowy harmonogram sprzedaży dostępny jest na stronie.

Co sądzisz o pirackiej kampanii Trefla? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: