Marcin Dutkiewicz przejdzie do Trefla Sopot?

Przegląd prasy. Po odejściu Adama Waczyńskiego do hiszpańskiego Rio Natura Monbus Obradoiro Trefl Sopot ma dziurę na pozycji skrzydłowego. Lukę w składzie zespołu Dariusa Maskoliunasa mógłby wypełnić Marcin Dutkiewicz z Energi Czarnych Słupsk.
Dutkiewicz w zespole ze Słupska występował w ostatnich dwóch sezonach. W minionych rozgrywkach Dutkiewicz zagrał w 19 meczach i zdobywał średnio nieco ponad osiem punktów oraz miał ponad trzy zbiórki w spotkaniu. Jego średnia skuteczność to blisko 47% rzutów z gry oraz 55% w rzutach za trzy punkty.

Jak informuje portal Sportowefakty.pl Dutkiewicz jest blisko przenosin do Sopotu. - Jego agent powiedział nam, że odrzuca naszą ofertę, przyjmując propozycję z klubu, który ma grać w europejskich pucharach - wyjaśnia menedżer Energi Czarnych Marcin Sałata. Według Sportowych Faktów tym klubem ma być właśnie Trefl.

Sam zawodnik póki co nie chce jednak zdradzać nazwy drużyny, w której będzie występował w nadchodzącym sezonie.

- Dopóki nie jest nic podpisane, to nie chcę za bardzo zabierać głosu. Jakieś rozmowy na pewno trwają, ale one również są prowadzone z innym zespołem, który jest położony blisko stolicy. Nie ma sensu gdybać. Dopóki nie jest nic podpisane, to takie gdybanie. Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł poinformować, gdzie będę grał - przyznaje Dutkiewicz.

CHEERLEADERKI Z GDYNI - KIM SĄ, GDZIE TAŃCZĄ, JAK OSIĄGNĘŁY SUKCES?