Sport.pl

Z karnetem na Trefla dwa mecze gratis

8 września do sprzedaży trafią karnety na spotkania Trefla Sopot w Tauron Basket Lidze. Zakup abonamentu gwarantuje oszczędność w wysokości ceny dwóch pojedynczych wejściówek, zniżki przy zakupie kolejnych karnetów, a także rabat na zakupy w klubowym sklepiku.
Już w pierwszy weekend października wystartują rozgrywki powiększonej Tauron Basket Ligi, w której zagra 16 drużyn. W rundzie zasadniczej sopoccy kibice obejrzą więc aż 15 pojedynków ligowych. Wstęp na wszystkie mecze zapewnia kupno sezonowego abonamentu.

Zakup karnetu gwarantuje przy tym oszczędność równą cenie dwóch pojedynczych biletów oraz stałe miejsce na trybunach Ergo Areny lub sopockiej Hali 100-lecia. Posiadacze abonamentów z ubiegłego sezonu uprawnieni są do 5-procentowego rabatu, zaś osoby, które zdecydują się na zakup karnetu na fazę zasadniczą, będą mogły również kupić abonament na spotkania fazy play-off z 25-procentową zniżką. Ponadto karnetowicze (poza sektorem rodzinnym) otrzymają rabat w wysokości do 30 złotych do wykorzystania w klubowym sklepiku

Karnety ulgowe, do których uprawnieni są studenci i seniorzy, kosztują od 182 do 226 złotych, zaś ceny pełnopłatnych wahają się od 260 do 324 złotych. Niższe ceny obowiązują też w sektorze rodzinnym, w którym dorośli za karnet zapłacą 195 złotych, a ich dzieci w wieku do lat 13 - zaledwie 26 złotych.

Karnety trafią do sprzedaży 8 września. Przez pierwszy tydzień nabywać je będą mogły wyłącznie osoby, które posiadały karnet w ubiegłym sezonie. Będą mogły one zachować swoje miejsce z poprzedniego sezonu lub wybrać nową lokalizację. Wolna sprzedaż karnetów rozpocznie się 15 września.

Sprzedaż prowadzona będzie za pośrednictwem strony internetowej www.trefl.kupbilety.pl. Zakupione karnety będzie można odbierać w klubowej kasie już we wrześniu lub bezpośrednio przed pierwszymi meczami. Istnieje też możliwość dostarczenia ich drogą pocztową. Do zakupu karnetu konieczne jest posiadanie karty kibica, której wyrobienie kosztuje 10 złotych.

W porównaniu z ubiegłym sezonem zmianie nie uległy ceny pojedynczych wejściówek. Bilety ulgowe można nabywać już od 14 złotych, zaś normalne - od 20 złotych.

Pierwszy mecz we własnej hali koszykarze Trefla Sopot rozegrają już 11 października o godz. 17 w sopockiej Hali 100-lecia.

Więcej o: