Trefl Sopot ma nowego sponsora

Trefl Sopot pozyskał nowego sponsora. Koszykarzy w sezonie 2014/2015 wspierać będzie Grupa GPEC, lider branży ciepłowniczej na Pomorzu.
Zespół Trefla Sopot przygotowuje się do startu Tauron Basket Ligi. Już w październiku żółto-czarni rozpoczną rywalizację w krajowych rozgrywkach, w trakcie których wspierać ich będzie nowy sponsor - Grupa GPEC.

- Podpisanie umowy cieszy mnie w szczególny sposób. Oprócz faktu sponsoringu i związaną z tym promocją marki, postawiliśmy sobie dodatkowe cele wynikające z rozwoju inwestycji GPEC na terenie miasta Sopot. Chcemy wspólnie budować pozytywny wizerunek firmy, świadomej potrzeby angażowania się na rzecz społeczności lokalnej - powiedział Andrzej Dolny, prezes Trefla Sopot.

Grupa GPEC to centrum kompetencyjne branży energetycznej w Polsce. To nowoczesny, dynamicznie rozwijający się zespół sześciu firm energetycznych: ENDICO, GPEC, GPEC Serwis, Orchis Energia Sopot, STAR-PEC i ZEC Tczew. Spółki wdrażają innowacyjne rozwiązania w obszarze technologii, inwestycji oraz budowania relacji z klientem. Ich oferta składa się z osiemnastu produktów energetycznych i okołoenergetycznych.

- Dla Grupy GPEC najważniejsze jest zaangażowanie w społeczność lokalną, w której pracujemy i żyjemy. Przyczyniamy się do społecznego i gospodarczego rozwoju miast. Sport jest dziedziną, przynoszącą mieszkańcom wiele emocji i radości, a przy tym pozwalającą na promocję zdrowego trybu życia - powiedział Igor Wasilewski, członek zarządu Grupy GPEC.

Przedsiębiorstwo otrzymało tytuł Złotego Sponsora sopockiego klubu. Podczas meczów Trefla Sopot logo Grupy GPEC będzie prezentowane m.in. na parkiecie i bannerach reklamowych wokół boiska, a publiczność zabawiać będzie Tygrys Teodor.