Trefl znowu na ścieżce porażek. Tym razem przegrana z Energą Czarnymi

Po ostatnim zwycięstwie w lidze nad Polpharmą Starogard Gdański, koszykarze Trefla Sopot znowu wkroczyli na tor porażek. Tym razem ulegli Enerdze Czarnym Słupsk 49:61.
Zaczęło się obiecująco. Sopocianie prowadzili po pierwszej kwarcie i nawet w części drugiej. Później do głosu doszli przyjezdni. Seria punktów Energii pozwoliła wygrać jej kwartę dziesięcioma punktami i połowę ośmioma.

Po przerwie słupszczanie kontrolowali to, co działo się na parkiecie. Wyszli na bezpieczne prowadzenie i skutecznie je utrzymywali. Ostatecznie zaliczyli drugie z rzędu zwycięstwo z Treflem w Sopocie, a gospodarze po jednym triumfie, ponownie muszą uznać wyższość rywali.

Trefl: Majok (6 punktów), Dzierżak (7), Śmiegielski (7), Sikora, Dutkiewicz (4), Stefański (12), Bilinovac (9), Motylewski, Kulka, Stefanik, Duren (4).

Energa: Harper (18), Campbell (13), Jackson (5), Seweryn (3), Mokros, Borowski (5), Mbodj (12), Surmacz (5).

POLECAMY - Z LIGI POLSKIEJ DO NBA? TO MOŻLIWE! JUŻ 13 KOSZYKARZY PRZESZŁO TĘ DROGĘ