Porażka koszykarzy Trefla w Tarnobrzegu

W kolejnym meczu Tauron Basket Ligi koszykarze Trefla Sopot przegrali w Tarnobrzegu z Siarką 82:91.
Losy meczu rozstrzygnęły się praktycznie w pierwszej połowie, którą gospodarze wygrali 49:30. Po przerwie sopocianie jeszcze próbowali walczyć, w czwartej kwarcie zbliżyli się nawet kilkukrotnie na sześć punktów, ale wszystkich strat odrobić nie zdołali i ostatecznie przegrali 82:91.

Porażka jest tym bardziej bolesna, że Siarka zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli TBL i wygrała wcześniej raptem trzy mecze. Teraz dołożyła czwarte zwycięstwo. A Trefl szybkimi krokami zbliża się do dna tabeli.

Siarka Tarnobrzeg - Trefl Sopot 92:81

Kwarty: 30:24, 19:6, 17:25, 26:26

Siarka: Młynarski 22, Robbins 20 (11 zb.), Wall 11, Udofia 9, Zalewski 6, Patoka 15, Strzelecki 6, Rycerz 2, Pandura 1

Trefl: Bilinovac 21, Śmigielski 17, Majok 14, Stefański 4, Krefft 3, Dutkiewicz 14, Dzierżak 7, Motylewski 1, Sikora, Kulka 0