Rozgrywający koszykarskiej reprezentacji Polski Łukasz Koszarek może przejść do Trefla Sopot

Koszarek dwa ostatnie lata spędził we włoskim klubie Pepsi Juve Caserta, ale przed nowym sezonem na pewno zmieni klub. Jak informuje ?Przegląd Sportowy? jego nowym miejscem pracy może być Trefl Sopot.
Koszarek od kilku lat jest podstawowym rozgrywającym reprezentacji Polski, jednak przygody we Włoszech nie może zaliczyć do zbyt udanych. Teraz szuka sobie nowego klubu i niewykluczone, że będzie to Trefl, który poprzedni sezon PLK zakończył na 4. miejscu.

- Nie zaprzeczam, że moim nowym klubem może być Trefl - mówi Koszarek na łamach "Przeglądu Sportowego".

Fakt prowadzenie rozmów potwierdza też dyrektor sportowy klubu z Sopotu Tomasz Kwiatkowski. Gdyby Koszarek przeszedł do Trefla, trener Karlis Muiznieks miałby do dyspozycji bardzo solidną grupę Polaków, bo w zespole zostali Adam Waczyński, Filip Dylewicz oraz Marcin Stefański. Odszedł tylko Paweł Kikowski.

- Przyznaję, że coraz bardziej ciągnie mnie do powrotu do polskiej ligi. Jednak tylko do takiej drużyny, z którą mógłbym powalczyć o mistrzostwo Polski. Mówiono, że zagram we Włocławku, ale chociaż bardzo cenię ten klub, bo występowałem w nim dwa lata, była to wyłącznie plotka. Natomiast co do Trefla i występów na Wybrzeżu, to nie zaprzeczam, że jest taka propozycja i z pewnością poważnie ją rozważę - mówi Koszarek "Przeglądowi".

Więcej o ewentualnym przejściu Koszarka do Trefla na sports.pl - Najnowsze informacje sportowe z TrójmiastaZACIEKAWIŁ CIĘ SIĘ TEN NEWS? KLIKNIJ "LUBIĘ TO" PONIŻEJ I SPRAW, ŻEBY ZAPOZNALI SIĘ Z NIM RÓWNIEŻ TWOI ZNAJOMI!