Sport.pl

Ford Germaz Ekstraklasa. Agnieszka Śnieżek kolejnym wzmocnieniem Lotosu Gdynia

Lotos Gdynia poinformował o zatrudnieniu Agnieszki Śnieżek, 21-letniej zawdoniczki występującej dotychczas w zespole mistrza Polski - Wiśle Can-Pack Kraków.
Śnieżek gra na pozycji rzucającej i ma 175 cm wzrostu. Przez ostatnie dwa lata broniła barw Wisły, gdzie zdobywała średnio 3 punkty i 2.1 zbiórki w meczu. Ma za sobą także występy w Eurolidze (2 pkt., 3 zb.) oraz młodzieżowych reprezentacjach Polski (U-18 i U-20 - brązowy medal ME 2011).

- Śnieżek jest bardzo obiecującą zawodniczką, która ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Łomiankach. W nadchodzącym sezonie siłę naszego zespołu stanowić będą młode zawodniczki, dlatego Agnieszka ma szansę na ujawnienie swojego koszykarskiego talentu - powiedział Mirosław Noculak, trener Lotosu.

Z zatrudnienia zawodniczki zadowolony jest także prezes Lotosu Mieczysław Krawczyk.

- Idealnie wkomponuje się w nową strategię zespołu. Braliśmy pod uwagę nie tylko wiek zawodniczki, ale także chęć pokazania się na arenie ogólnopolskiej, a w przyszłości europejskiej - ocenił.

Więcej o:
Komentarze (1)
Ford Germaz Ekstraklasa. Agnieszka Śnieżek kolejnym wzmocnieniem Lotosu Gdynia
Zaloguj się
  • bosmangdynia

    Oceniono 2 razy 2

    To ma być wzmocnienie?? Jeśli już to uzupełnienie braków. Natomiast twierdzenie "wizjonera" Krawczyka że zechce się pokazać na parkietach Polski a później europejskich jest o tyle prawdziwe że jeżeli na tyle się rozwinie by na nich grać to już na pewno nie w Lotosie. żałosne jest oglądanie upadku drużyn które jeszcze 2-4 lata temu były wiodące w kraju a z takim składem będzie walczyć o przetrwanie e E-lidze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX