FGE. BI Gdynia z pierwszym zwycięstwem w sezonie

Po niedzielnej porażce z ROW Rybnik koszykarki BI Gdynia w poniedziałek pokonały na wyjeździe Widzew Łódź 78:72.
Prowadzony przez Mirosława Noculaka zespół z Gdyni miał nieco problemów, aby wrócić do domu chociaż z jednym zwycięstwem. Mecz w Łodzi był bardzo wyrównany, a zawodniczki BI w trakcie trzeciej i czwartej kwarty mozolnie wypracowywały 6-punktowa przewagę. Mogła ona być większa, gdyby nie fatalna skuteczność z linii rzutów wolnych. Gdynianki trafił jedynie 13 z 22 prób. Do tego przegrały walkę na desce 37:42 oraz miały mniej asyst 10:16.

Widzew Łódź - BI Gdynia 72:78. Kwarty: 21:16, 16:21, 16:19, 19:22. Widzew: Jankowska 24, Chomicka 11 (2), Rzeźnik 11, Pawlak 12, Tondel 7 oraz Kopczyk 4, Bednarczyk 3, Modelska 0, Dziwińska 0. BI: Misiuk 21, Bennett 17 (1), Dixon 10 (1), Kassing 7, Śnieżek 6 oraz Małaszewska 12 (2), Marciniak 3 (1), Rhea 2, Bandyk 0, Duraj 0.