BI Gdynia przegrało z AZS Gorzów Wielkopolski 58:74

Drugiej porażki w trzecim meczu sezonu Ford Germaz Ekstraklasy doznały koszykarki BI Gdynia. W środę gdynianki uległy na wyjeździe AZS Gorzów Wielkopolski 58:74.
Emocje w tym spotkaniu skończył się praktycznie po pierwszej połowie. Gdynianki przegrywały wówczas 10 punktami i nic nie wskazywało na to, że będą potrafiły odrobić tę stratę. Całe spotkanie koszykarki BI zakończyły z tragiczną skutecznością rzutów z gry - 29,7 proc.

AZS Gorzów Wielkopolski - BI Gdynia 74:58. Kwarty: 11:11, 24:14, 18:14, 21:19. AZS Gorzów: Ngwagbo 23, Makowska 18 (3), Dosty 13, Skobel 9, Moorer 9 oraz Drzewińska 2, Trębicka 0, Dźwigalska 0, Czarnodolska 0. BI: Dixon 13 (1), Bennett 8, Kassing 6, Ziętara 5 (1), Misiuk 3 oraz Rhea 10 (2), Małaszewska 7, Bandyk 6, Duraj 0, Marciniak 0.