Centrum Wzgórze Gdynia z pierwszą porażką pod nową nazwą

Od momentu zmiany nazwy, do soboty, koszykarki z Gdyni grały jeden mecz, który wygrały. Zanim jednak ich seria rozkręciła się na dobre zostały one sprowadzone na ziemię przez Energę Toruń.
Centrum Wzgórze dobrze weszło w starcie z drużyną z Torunia. Po pierwszej kwarcie to gdynianki prowadziły różnicą 9 punktów. Niestety przez całe spotkanie nie potrafiły one znaleźć sposobu na silną skrzydłową rywalek Nicole Michael. Amerykanka trafiła w sumie 10 z 18 rzutów za dwa punkty i w ogromny sposób przyczyniła się do zwycięstwa Energi.

Centrum Wzgórze Gdynia - Energa Toruń 74:84. Kwarty: 26:17, 16:24, 20:24, 13:19. Centrum Wzgórze: Rhea 18 (1), Kassing 18, Bennett 12 (2), Misiuk 7, Dixon 6, Bandyk 6, Śnieżek 4, Ziętara 3 (1), Drop 0. Energa: Michael 26, Idczak 17 (2), Ross 17, Misiek 8, Koc 8, Tłumak 6, Bell 2, Kowalska 0, Ratajczak 0, Cvetanović 0.