Czarny grudzień

Koszykarki Lotosu Gdynia dalej rozczarowują. Tym razem przegrały u siebie z Liderem Pruszków
Siódma porażka mistrza Polski w lidze daje wiele do myślenia. Dodatkowo Lotos nie wygrał jeszcze meczu w grudniu. W niedzielę gdynianki rzucały 19 razy za trzy, nie trafiając ani razu! Sama Alicja Bednarek z Lidera w ostatniej kwarcie trafiła trzy trójki.

Dziś ostatnia szansa, by Lotos wygrał w grudniu. O godz. 17.30 podejmie Widzew Łódź, a kibice wejdą na mecz za darmo.

Lotos Gdynia - Lider Pruszków 63:69. Kwarty: 15:17, 21:16, 14:17, 13:19. Lotos: Wright 15, Irvin 8, Mieloszyńska 5, Babkina 4, Misiuk 4 oraz Jujka 8, Ziętara 6, Tomiałowicz 4, Bjelica 4, Swanier 3, Sosnowska 2. Lider: Mosby 17 (1), Ross 15 (2), Bednarek 14 (4), Chomać 3 oraz Denson 9 (1), Skorek 5, Bednarczyk 0, Antczak 0, Cymmer 0, Pułtorak 0.

Pozostałe wyniki 15. kolejki: Utex Row Rybnik - AZS Gorzów 51:81, ŁKS Łódź - Artego Bydgoszcz 67:69, Wisła Kraków - Super Pol Tęcza Leszno 73:70, Inea AZS Poznań - CCC Polkowice 56:69, Energa Toruń - Widzew Łódź 61:54.