Sport.pl

Cyrk wyprze Ligę Mistrzyń siatkarek. Problemów z kalendarzem Atomu Trefl Sopot ciąg dalszy

Mistrzostwa świata w motocrossie i kanadyjska grupa teatralna ?Cirque du soleil? kolidują z nowym kalendarzem PlusLigi Kobiet. Władze Atomu Trefl Sopot muszą przekładać mecze i szukać zastępczej hali na być może kluczowy mecz w Lidze Mistrzyń.
Ze względu na Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie, który w dniach 26-27 listopada odbędzie się w Ergo Arenie, mecz z Pałacem Bydgoszcz, który pierwotnie miał się odbyć w tym terminie w gdańsko-sopockiej hali został przeniesiony do Bydgoszczy.

To jednak nie koniec zmian w meczowym grafiku. W zeszłym tygodniu ogłoszono, że w drugiej połowie stycznia (19-22 stycznia) w Ergo Arenie, po raz pierwszy w Polsce wystąpi grupa teatralna "Cirque du soleil" z Kanady. Niezwykle popularny i widowiskowy cyrk zajmie halę już na kilka dni przed imprezą, dlatego pod dużym znakiem zapytania stoi rewanżowy mecz Atomu z Volero Zurich w Lidze Mistrzyń, który przez FIVB zaplanowany został na wtorek 17 stycznia. Jeszcze przed startem LM wiadomo, że Atom, który oficjalnie zapowiada walkę o wyjście z grupy, być może jeden z najważniejszych meczów będzie musiał rozegrać w innej hali.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Więcej o: