W poniedziałek siatkarki Atomu Trefl Sopot zagrają z Gwardią Wrocław. Mamy bilety na to spotkanie!

Grające w eksperymentalnym składzie siatkarki Atomu Trefl Sopot wygrały ze Stalą Mielec 3:1, ale gdyby w porę zmianami nie zareagował trener Alessandro Chiappini, w Ergo Arenie mogłoby dojść do sensacji. Szansę na poprawę sopocianki mają w poniedziałek w meczu z Gwardią Wrocław. Mamy 10 podwójnych zaproszeń na to spotkanie
W meczu z outsiderem PlusLigi Kobiet i w obliczu spotkań co trzy dni (już w środę mecz Ligi Mistrzyń z Dynamem Kazań w Ergo Arenie), włoski szkoleniowiec dał odpocząć najbardziej zmęczonym siatkarkom. Ale rezerwowe Atomu nie potrafiły poradzić sobie z mielczankami. Po przegranym w fatalnym stylu pierwszym secie Chiappini zdjął z boiska bezbarwne Katarzynę Konieczną i Ewelinę Sieczkę, wprowadzając Neriman Ozsoy, która mecz ze Stalą miała spędzić w głębokiej rezerwie, a musiała ratować drużynę przed niespodziewaną porażką.

A już w poniedziałek w zaległym meczu Atom podejmie Gwardię Wrocław (godz. 18). Mamy 10 podwójnych biletów. Aby je otrzymać należy w poniedziałek o godz. 12 zadzwonić pod numer 58 32 19 135.

Atom Trefl Sopot - Stal Mielec 3:1. Sety: 15:25, 25:14, 25:15, 25:15. Atom : Tokarska, Konieczna, Świeniewicz, Dziękiewicz, Glass, Sieczka, Saad (libero) oraz Hodge, Ozsoy. Stal : Pycia, Szymańska, Kociova, Babicz, Liliom, Kandora, Wojtowicz (libero) oraz Pykosz, Szpak, Wilczyńska, Bejga.

Pozostałe wyniki 9. kolejki : Gwardia Wrocław - PTPS Piła 3:1, AZS Białystok - Muszynianka Muszyna 0:3. Mecz Organika Budowlani Łódź - Tauron Dąbrowa Górnicza odbędzie się dziś, a mecz BKS Aluprof Bielsko-Biała - Pałac Bydgoszcz 14 grudnia.