Sport.pl

PlusLiga Kobiet. Kolejny transfer na linii Atom Trefl Sopot - Azerrail Baku? Azerzy chcą Magdalenę Saad

Po zdobyciu tytułu mistrzowskiego z Atomem Trefl Sopot włoski szkoleniowiec Alessandro Chiappini objął azerskie Azerrail Baku. Zdążył już ściągnąć z Sopotu do swojego nowego klubu Megan Hodge. Teraz z kolei Azerrail zainteresował się kolejną sopocką zawodniczką - Magdaleną Saad.
Informację o zainteresowaniu Saad ze strony azerskiego klubu podał portal SportoweFakty.pl, powołując się na azerski portal apasport.az. Jego zdaniem Azerrail chce pozyskać drugą libero Atomu Trefl.

Saad to jedna z nielicznych siatkarek, której z końcem sezonu nie kończył się kontrakt z sopockim zespołem. Polka nie była jednak silnym ogniwem w układance Chiappiniego, pewny plac miała bowiem Paulina Maj. Włoch wystawiał więc Saad na przyjęciu i choć trudno było od niej wymagać spektakularnej gry w ofensywie, to była solidnym wzmocnieniem w obronie.

Oprócz Chiappiniego i Hodge azerski klub był zainteresowany pozyskaniem właśnie Maj, ale ta wybrała ofertę Muszynianki Fakro Muszyna. Miejsce swojej głównej rywalki z Sopotu zajmie być może właśnie Saad.

Więcej o:
Komentarze (2)
PlusLiga Kobiet. Kolejny transfer na linii Atom Trefl Sopot - Azerrail Baku? Azerzy chcą Magdalenę Saad
Zaloguj się
 • szuwar005

  0

  sprpkni Zapraszam do nowej gry mozna nagrody w postaci kasy wygrac sprawdz ;) www.liguehooligans.com
  Gra online LigueHooligans stworzona dla kibiców Piłki Nożnej. W grze wcielamy się kibica ulubionej naszej drużyny. Naszym celem jest osiągnięcie jak największego prestiżu.

 • tymooteusz

  0

  Milene Radecką też ściąga.
  apasport.az/xeber_%E2%80%9CAz%C9%99rreyl%E2%80%9Dd%C9%99_daha_2_ulduz!_59432.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX