Justyna Łukasik z Gedanii Gdańsk będzie grać w Atomie Trefl Sopot

Jedna z najzdolniejszych siatkarek młodego pokolenia 19-letnia Justyna Łukasik w przyszłym sezonie grać będzie w zespole mistrza Polski Atomie Trefl Sopot.
- W swoim roczniku to jedna z najlepszych siatkarek w Polsce - zachwala talent młodej zawodniczki dyrektor sportowy sopockiego klubu Grzegorz Zięba. - Obserwuję ją od dawna, wiem że to bardzo uniwersalna siatkarka. Może grać i na środku i w przyjęciu. Na ostatnich mistrzostwach Polski juniorek została wybrana MVP finałów [w finale młode siatkarki Gedanii wygrały z Pałacem Bydgoszcz 3:1] i właśnie podczas tego turnieju grała jako przyjmująca.

Mierząca 198 cm Łukasik jest szóstą nową siatkarką Atomu Trefl Sopot. Wcześniej umowy z mistrzem Polski, którego w kolejnym sezonie poprowadzi Jerzy Matlak, podpisały Mariola Zenik, Dorota Pykosz, Anna Podolec, Anita Kwiatkowska i Klaudia Kaczorowska. Ze składu, który w poprzednich rozgrywkach sięgnął po mistrzowski tytuł, w klubie pozostały tylko Izabela Bełcik i Dorota Wilk. Pełny skład Atom Trefl ma ogłosić 24 czerwca podczas konferencji prasowej.

Jak oceniasz transfery Atomu Trefl? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o: