Justyna Łukasik nową siatkarką Atomu Trefl Sopot

Siatkarki Atomu Trefl cieszą się z wywalczenia tytułu

Siatkarki Atomu Trefl cieszą się z wywalczenia tytułu (Fot. Renata Dąbrowska / Agencja Gazeta)

Jedna z najbardziej obiecujących polskich środkowych Justyna Łukasik została nową zawodniczką mistrza Polski Atomu Trefl Sopot.
19-letnia środkowa reprezentowała dotychczas barwy Gedanii Gdańsk oraz Gedanii Żukowo. Ze względu na młody wiek, największe sukcesy świętowała w kategoriach kadetek i juniorek. Od 2007 do 2010 r. trzy raz z rzędu zdobywała z gdańskim zespołem wicemistrzostwo Polski w kategorii kadetek. W 2009 r. mierząca 18 7cm środkowa zajęła z drużyną 1. miejsce w gimnazjadzie, a sezon później 7. miejsce w szkolnych mistrzostwach świata. Do w pełni udanych należał zakończony niedawno sezon 2011/2012. Łukasik znacząco przyczyniła się do wywalczenia mistrzostwa Polski juniorek i zasłużyła na indywidualne wyróżnienie jako najbardziej wartościowa zawodniczka finałów. W 2011 roku r. za sprawą jej dobrej gry Gedanii udało się utrzymać w I lidze kobiet.

Czy tak młoda siatkarka już teraz będzie w stanie pomóc drużynie trenera Jerzego Matlaka?

Czy to rzeczywiście wzmocnienie Atomu? oceń na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Zobacz także
  • Atom Trefl Sopot fetuje tytuł mistrza Polski W piątek losowanie siatkarskiej Ligi Mistrzyń. Atom Trefl Sopot: Cel określimy, gdy poznamy rywali
  • Erica Coimbra Legenda ligi brazylijskiej Erika Coimbra nową siatkarką Atomu Trefl Sopot
  • Jerzy Matlak Magdalena Kuziak i Natalia Gajewska w Atomie Trefl Sopot