Sport.pl

To już pewne! PGE sponsorem Atomu Trefl Sopot do 2015 roku!

Jak ustaliło Trójmiasto.sport.pl Polska Grupa Energetyczna przedłużyła kontrakt z siatkarkami Atomu Trefl Sopot o kolejne dwa sezony. Pierwsza transza na koncie mistrzyń Polski ma się pojawić we wtorek lub w środę.
O tym, że PGE przedłuży kontrakt z mistrzem Polski informowaliśmy już pod koniec lipca, ale dopiero teraz dopełniono ostatnich formalności. Najpierw nad nowym kontraktem pracowali prawnicy, następnie umowę zaakceptowała rada nadzorcza PGE, a na koniec podpisał ją prezes Krzysztof Kilian. I właśnie oczekiwanie na parafkę prezesa wydłużyło całą procedurę. Podpisane dokumenty są już w Sopocie, a to oznacza, że najpóźniej w środę na koncie Atomu pojawią pierwsze pieniądze, które mogą rozwiązać wiele kłopotów w zespole. A tych nie brakuje.

Za mistrzem Polski wciąż ciągną się problemy finansowe z poprzedniego sezonu, gdy z powodu zaległości jeszcze w trakcie rozgrywek odchodziły kluczowe siatkarki, a po sezonie w drużynie pozostały zaledwie dwie zawodniczki. Na zapłatę czeka też wiele innych faktur, choćby za certyfikaty czterech siatkarek (Julii Szelukiny, Eriki Coimbry, Rachel Rourke i Noris Cabrery).

Nowa umowa oznacza też, że znajdą się pieniądze na kontrakt dla tej ostatniej. Kubanka trenuje w Sopocie od początku sezonu przygotowawczego i cierpliwie czeka na umowę, która lada dzień ma zostać podpisana.

Czy przedłużenie współpracy Atomu z PGE oznacza, że w Sopocie doczekamy się siatkarskiej potęgi? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o:
Komentarze (5)
To już pewne! PGE sponsorem Atomu Trefl Sopot do 2015 roku!
Zaloguj się
 • car50

  Oceniono 9 razy 7

  Czyż to nie w najczysztrzej postaci komunizm w sporcie? Alez to juz było i miało nie wrócić.
  Kluby- taśma transferowa naszej /państwowej/ kasy do kieszeni cwaniaków.
  Jak to wszystko je.... e , to Grecja ? . P. Pikuś

 • sybarytus

  Oceniono 4 razy 2

  A prezes PGE - niejaki K. Kilian - to z Gdańska , czy z Sopotu ?

 • temarecki

  Oceniono 5 razy -1

  linie przesyłowe modernizować gnojki, a nie bawić się w sponsorowanie. znaleźli się dobroczyńcy za nasze pieniądze

 • kolcak72

  Oceniono 5 razy -1

  sponsorem PGE...to sie dobrze nie skończy

 • unimix

  Oceniono 10 razy -2

  opowiem wam bajkę jak cała Polska sponsorem Trefla się stała...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX