Sport.pl

Siatkarki Atomu Trefl Sopot oglądały mecz Lechii Gdańsk na PGE Arenie w towarzystwie... premiera Donalda Tuska

- Chciałbym pojawić się już na najbliższym waszym meczu, nie wiem jednak, czy pozwolą mi na to obowiązki - mówił siatkarkom Atomu Trefl Sopot premier Donald Tusk. Prezes Rady Ministrów oglądał na PGE Arenie mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin (2:2) w obecności mistrzyń Polski.
- Nigdy wcześniej nie byłam na meczu polskich drużyn - mówi najlepsza siatkarka Atomu Rachel Rourke. - Atmosfera była fantastyczna i miło było zobaczyć tak wielu kibiców zaangażowanych w doping, którzy skakali i śpiewali. Było strasznie zimno, a im dzięki temu było zapewne dużo cieplej! Cieszę się jednak, że miałam możliwość przyjść na mecz na PGE Arenę - dodała Australijka.

- Było zimno, ale poskakałyśmy, pośpiewałyśmy trochę i nie myślałyśmy o tym - dodaje Anita Kwiatkowska. - Nasz kolega, Deleu, strzelił dziś bramkę, więc dodatkowo cieszyłyśmy się razem z nim. Myślę, że również sam mecz był na fajnym poziomie.

Razem z siatkarkami mecz Lechii oglądał zadeklarowany kibic gdańskiej drużyny premier Donald Tusk.

- Chciałbym pojawić się już na najbliższym waszym meczu, nie wiem jednak, czy pozwolą mi na to obowiązki - powiedział premier, gdy kapitan Atomu Izabela Bełcik zaprosiła go na mecz do Ergo Areny.

W poniedziałek wieczorem sopocianki wyjeżdżają do Czech, gdzie w meczu 5. kolejki Europejskiej Ligi Mistrzyń zmierzą się z Agelem Prostejow.

Ty też byłeś na meczu Lechii z Zagłębiem? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Skomentuj:
Siatkarki Atomu Trefl Sopot oglądały mecz Lechii Gdańsk na PGE Arenie w towarzystwie... premiera Donalda Tuska
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX