Idź na mecz Atomu Trefla Sopot z VakifBankiem, kup bilet i leć z drużyną na rewanż do Stambułu!

Przy okazji hitowego meczu mistrzyń Polski z VakifBankiem Stambuł w pierwszej fazie play-off Ligi Mistrzyń władze sopockiego klubu przygotowały dla kibiców nie lada niespodziankę. Każdy, kto kupi bilet i pójdzie na pierwsze spotkanie obu drużyn do Ergo Areny, weźmie udział w losowaniu biletu na rewanż w Stambule i do stolicy Turcji poleci razem z drużyną!
atom trefl sopot, vakifbank stambuł, liga mistrzyń

- Każdy bilet zakupiony w kasie zostanie oznaczony specjalnym unikatowym numerem. Po wejściu do hali kibice, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie, wrzucą oznaczoną numerem część biletu do specjalnie przygotowanych urn - informuje Katarzyna Wirkowska z biura prasowego Atomu Trefla Sopot. - Spośród wszystkich losów po zakończeniu spotkania zostanie wyłoniony jeden zwycięzca, który wygra podróż dla dwóch osób do Stambułu na mecz rewanżowy. To niepowtarzalna okazja i atrakcja dla każdego kibica. Klub pokryje bowiem koszty zarówno lotu w obie strony, zakwaterowania w tym samym hotelu co siatkarki, jak również oczywiście samego biletu na mecz - dodaje.

W konkursie mogą wziąć udział także osoby, które zdecydują się na zakup biletu przez internet.

- Tacy kibice będą musieli jednak zgłosić się przed meczem z potwierdzeniem zakupu biletu do kasy nr 2 po odbiór numeru do losowania - wyjaśnia Wirkowska i dodaje: - Jest tylko jeden warunek. Wygrać może jedynie osoba, która będzie obecna na meczu i okaże po losowaniu bilet z naniesionym numerem.

Mecz Atomu z VakifBankiem Stambuł (w tym zespole występuje m.in. Małgorzata Glinka) odbędzie się w środę 16 stycznia o godz. 18. Rewanż tydzień później w Stambule.

Czy Atom Trefl ma szanse w starciu z VakifBankiem? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »