Atomowa feta na Monciaku! Przyjdź i podziękuj siatkarkom Atomu Trefla Sopot za mistrzostwo Polski

Wygrajmy to jeszcze raz! - to hasło przyświecało siatkarkom Atomu Trefla w walce o obronę tytułu mistrza Polski. Tak też się stało. Puchar i medale przyjechały już do Trójmiasta, a we wtorek zawodniczki i trenerzy zaprezentują je kibicom podczas mistrzowskiej fety na sopockim Monciaku.
Atom wywalczył złoty medal po pasjonującym finałowym boju z Tauronem Dąbrowa Górnicza, który zakończył się tie-breakiem w decydującym piątym meczu (relacja TUTAJ, galeria zdjęć TUTAJ). Tym samym sopocki zespół w trzecim roku występów w Orlen Lidze wywalczył trzeci medal - ma dwa złota i jedno srebro.

Atom Trefl wraz z miastem Sopot pragnie podzielić się z kibicami radością i podobnie jak przed rokiem organizuje mistrzowską fetę. Wtorkowa impreza zacznie się o godz. 18 pod kościołem św. Jerzego, skąd rozpocznie się przemarsz kibiców wraz z zawodniczkami mistrzowskiej drużyny w dół najpopularniejszej ulicy sopockiego kurortu.

Marsz zakończy się w Trefl Sport Pubie przy placu Przyjaciół Sopotu, gdzie odbędzie się dalsza część mistrzowskiej fety.

Klub zaprasza na imprezę wszystkich kibiców Atomu, a także mieszkańców Trójmiasta. To będą niezapomniane chwile.

Kto najbardziej przyczynił się do zdobycia tytułu mistrzowskiego? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »