Siatkarki Atomu Trefla Sopot z powołaniami do kadry

Nowy trener reprezentacji Polski siatkarek Piotr Makowski powołał szeroką kadrę składającą się z 32 zawodniczek. Na pozycji rozgrywającej są dwie siatkarki Atomu Izabela Bełcik i Dorota Wilk. Powołana została również środkowa Justyna Łukasik
Jeśli chodzi o rozgrywające, które zostały powołane do szerokiej kadry reprezentacji Polski. Są to: Izabela Bełcik, Joanna Wołosz, Milena Radecka, Dorota Wilk oraz Natalia Gajewska. Dwie zawodniczki to podwójne mistrzynie Polski, które złoto zdobyły w barwach Atomu. Mowa o Bełcik i Wilk. Wśród pięciu siatkarek jest również Natalia Gajewska, która została wypożyczona z sopockiej drużyny do I ligowej KS Piecobiogaz Murowana Goślina. Z Pomorzem związana jest również Joanna Wołosz. Zawodniczka jest wychowanką Truso Elbląg, grała również w Gedanii Gdańsk. W kadrze zobaczymy również Justynę Łukasik z Atomu.

Pozostałe powołania:

Przyjmujące:

Anna Werblińska, Kinga Kasprzak, Ewelina Sieczka, Anna Grejman, Patrycja Polak, Karolina Kosek, Koleta Łyszkiewicz, Aleksandra Wójcik, Elżbieta Skowrońska, Justyna Raczyńska oraz Ewa Śliwińska.

Atakujące: Katarzyna Skowrońska-Dolata, Katarzyna Konieczna, Joanna Kaczor, Zuzanna Czyżnielewska, Tamara Kaliszuk

Środkowe: Maja Tokarska, Zuzanna Efimienko, Monika Martałek, Justyna Łukasik, Agnieszka Kąkolewska, Karolina Szymańska i Aleksandra Sikorska.

Libero: Paulina Maj, Krystyna Strasz, Agata Durajczyk, Dorota Medyńska.

Czy trzy siatkarki z mistrza Polski to nie za mało? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »