Klaudia Kaczorowska także pozostanie w Atomie Trefl Sopot

Przyjmująca Atomu Trefl Sopot Klaudia Kaczorowska w przyszłym sezonie wciąż grać będzie w sopockiej drużynie i wraz z zespołem powalczy o kolejne mistrzostwo Polski i sukces w europejskich pucharach.
Kaczorowska do Sopotu przeszła z Aluprofu Bielsko-Biała. 23-letnia przyjmująca reprezentacji Polski, z kadrą wywalczyła brązowy medal rozgrywanych w Polsce mistrzostw Europy w 2009 roku. Kaczorowska urodziła się w Trzciance, mierząca 183 cm zawodniczka jest wychowanką tamtejszego MKS MDK. W 2003 roku trafiła do Farmutilu Piła i pozostała tam przez sezon. Następnie na 3 lata trafiła do SMS PZPS Sosnowiec.

W sezonie 2012/2013 w 111 rozegranych setach Kaczorowska zdobyła 239 punktów, a w odbiorze jej statystyka to ponad 33 procent bardzo dobrego przyjęcia.

- Bardzo się cieszę, że zostaję na kolejny sezon w Sopocie. Dobrze się tu czuję i miło mi będzie bronić barw tej drużyny kolejny rok - mówi Kaczorowska w rozmowie z oficjalną stroną klubową. - Cieszę się, że po tak nerwowych finałach i rozstrzygnięciu ich na naszą korzyść, spędzę kolejny sezon w sopockim zespole. Wraz z drużyną będziemy robić wszystko, aby dać jak najwięcej radości naszym kibicom również w tych nadchodzących rozgrywkach - dodaje Kaczorowska.

Siatkarka umowę podpisała na kolejny sezon z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Czy pozostanie Kaczorowskiej to dobry wybór? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »