Sztab szkoleniowy Atomu Trefl Sopot nabiera kształtu

Niedawno klub mistrzyń Polski Orlen Ligi Atom Trefl Sopot oficjalnie przedstawił nowego trenera, którym został Holender Teun Buijs. Według medialnych doniesień w sztabie szkoleniowym znajdą się także Piotr Graba, Tomasz Wasilkowski oraz Włoch Fabio Gabban, który odpowiadać ma za scouting.
O zmianach w sztabie szkoleniowym głośno jest od zakończenia sezonu Orlen Ligi. Tuż po ostatnim meczu, w którym Atom zdobył mistrzostwo Polski gruchnęła wiadomość o odejściu trenera Adama Grabowskiego. Ostatnio te informacje się potwierdziły i szkoleniowiec od przyszłego sezonu pracować będzie w zespole Budowlanych Łódź. Atom opuszcza także scout Adam Malik, który pracę rozpocznie w BKS Aluprof Bielsko-Biała.

W zeszłym tygodniu klub z Sopotu poinformował oficjalnie, że nowym szkoleniowcem Atomu został Holender Buijs. Według informacji portalu siatka.org II trenerem ma zostać Piotr Graban, który dotychczas był asystentem Grabowskiego. W zespole pracować ma także Tomasz Wasilkowski ze Ślepska Suwałki. Swoją kandydaturę zgłosił także Piotr Matela jednak współpraca z tym specjalistą nie ma być nawiązana. Portal informuje także o objęciu stanowiska scouta zespołu przez Gabbana. Włoch wcześniej pracował m.in. z byłym trenerem Atomu Alessandro Chiappinim.

Czy z takim sztabem Atom ma szansę na sukces? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: