Atomowe zmagania na plaży zakończone

Przez trzy minione tygodnie klub Atom Trefl wraz z sopockim MOSiR-em organizował na plaży w Sopocie cykl turniejów siatkówki plażowej. Cieszyły się one sporym zainteresowaniem, a wśród uczestników można było zobaczyć m.in. Magdalenę Kuziak, libero mistrzyń Polski, oraz rozgrywającą Natalię Gajewską.
Od godz. 9 rano na plaży w Sopocie zaczęło się pojawiać sporo osób, w tym kilkadziesiąt chcących zagrać w ostatnim turnieju Ziaja Cup. Do zawodów zapisało się niemal 30 par, w tym dwie pary, w których wystąpiły zawodniczki Atomu. Mowa o libero Kuziak oraz o Gajewskiej, która od nowego sezonu rywalizować będzie z Izabelą Bełcik o miano pierwszej rozgrywającej w zespole.

Podczas zawodów obecny był także trener mistrzyń Polski Teun Buijs. Zawodniczki brały udział w ceremonii wręczania nagród i medali. Wśród plażowiczów oraz zawodników pojawił się też Treflik, oficjalna maskotka Atomu Trefl.

- Mieliśmy świetną pogodę i niesamowite emocje. Towarzyszyła nam fantastyczna atmosfera, a uczestnicy zawodów przychodzili z rodzinami i urządziliśmy sobie wspólnie wielki "plażing" w pobliżu boisk - mówi Agata Benesz z działu marketingu Atomu Trefl.

Po zawodach zwycięzcy klasyfikacji generalnej otrzymali karnety na przyszły sezon Atomu Trefl.