Siatkarki Atomu Trefl Sopot doceniają współpracę z trenerem Teun Buijs

Mistrzynie Polski z Atomu Trefl Sopot przygotowują się obrony kolejnego tytułu. Siatkarki zadowolone są z pracy, jaką wykonuje nowy szkoleniowiec, Holender Teun Buijs
Trwają przygotowania Atomu do kolejnego sezonu Orlen Ligi oraz europejskich pucharów. Zespół w ostatnich dniach sierpnia czeka aż pięć meczów sparingowych (więcej informacji o test-meczach TUTAJ).

- Treningi są bardzo intensywne, stale podnosimy sprawność. Zaczynamy się docierać. Jako drużyna czekamy na efekty intensywnych treningów. Nowy trener wie, czego chce i wie, jak osiągnąć swój cel - mówi siatkarka Atomu Klaudia Kaczorowska. - Jest wymagający w stosunku do nas i do samego siebie. Skupia się na kontroli i dokładności. Myślę, że jest zadowolony z naszej postawy podczas treningów. Mimo doskwierającego bólu w mięśniach, jesteśmy kompletne emocjonalnie - dodaje jedna z "Atomówek".

O przygotowaniach wypowiedziała się także Anna Podolec, która otrzymała od nowego szkoleniowca sporą dawkę zaufania.

- Za nami i przed nami ciężka praca. Efekty są odczuwalne w mięśniach - mówi Podolec. - Uwijamy się jak mrówki. Trener niewątpliwie ma ideę na współpracę z nami, a jej główne założenia to gra oparta na szybkości i dynamice.

Źródło: AtomTrefl.pl

Czy Atom stać na kolejny sukces? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: