Liga Mistrzyń. Wygraj bilety na dzisiejszy mecz Atom Trefl - Gent Dames

Atom Trefl Sopot walczy o drugie zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzyń. We wtorek 29 października o godz. 20.30 zagra z belgijskim Gent Dames w Ergo Arenie. Trojmiasto.sport.pl przygotowało dla swoich czytelników bilety na to spotkanie.
Sopocianki po wygranej 3:1 z rumuńskim Dynamo Romprest w drugiej kolejce są zdecydowanym faworytem w meczu z mistrzyniami Belgii. Podopieczne trenera Teuna Buijsa nie powinny obawiać się klubu z Gandawy, w którego składzie nie występuje żadna reprezentantka Belgii. Dodatkowo zawodniczki Dames przegrały w pierwszej kolejce z VakifBankiem Stambuł 0:3.

W zespole z Belgii występuje posiadająca polskie korzenie Karolina Goliat. Co więcej, atakująca, która cztery dni przed meczem w Ergo Arenie skończyła 17 lat, mocno związana jest z trójmiejskim sportem. Goliat jest córką Jadwigi Wojciechowskiej - niegdyś siatkarki Spójni Gdańsk oraz Wiesława Goliata - jednego z najlepszych bramkarzy polskiej piłki ręcznej, byłego zawodnika Wybrzeża Gdańsk i reprezentacji Polski, który w wielkim Wybrzeżu występował m.in. wspólnie z Bogdanem Wentą i Danielem Waszkiewiczem.

Oto pełne składy obu zespołów:

ATOM Trefl Sopot: Gajewska Natalia, Zenik Mariola, Leys Charlotte, Bełcik Izabela (C), Pietersen Judith, Podolec Anna, Shelukhina Yulia, Efimienko Zuzanna, Molnar Brižitka, Hill Kimberly, Łukasik Justyna, Kaczorowska Klaudia

GENT Dames: Goliat Karolina, Divoux Aziliz, Verhulst Renee, De Schrijver Laura, De Valkeneer Lise, Catry Maud (C), Lemey Adeline, Verstrepen Karolien, Van Cleemputte Lize, Wittock Birthe, Taga Brenda, Van Cleemput Sarah

WYGRAJ BILETY NA MECZ ATOM - GENT

UWAGA! Wygraj podwójne zaproszenie na mecz Atomu Trefl z Gent Dames (wtorek, godz. 20.30 w Ergo Arenie)! Wejdź na nasz profil facebook.com/TrojmiastoSport odnajdź wpis dotyczący konkursu i odpowiedz na pytanie: Której zawodniczki Gent Dames, według trojmiasto.sport.pl, najbardziej powinny obawiać się siatkarki Atomu?

Podpowiedź w ściądze przygotowanej przez trojmiasto.sport.pl -TUTAJ. Rozwiązanie konkursu o godz. 16.30

Jakim wynikiem zakończy się mecz? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »