Mistrz świata w Ergo Arenie! Z karnetem trójmiejskich klubów wejdziesz za darmo!

Mistrzynie Polski z Atomu Trefla Sopot zmierzą się w 3. kolejce z klubowym mistrzem świata oraz zdobywcą poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń VakifBankiem Stambuł. Klub przygotował dla kibiców innych trójmiejskich drużyn specjalną promocję, dzięki której, posiadając karnety na mecze swoich zespołów, za darmo będą mogli wejść na mecz Atom - VakifBank w Ergo Arenie.


Klub Atom Trefl jako jedyna drużyna na Pomorzu, która występuje na najwyższym poziomie w europejskich pucharach, utrzymuje na ten mecz specjalną promocję skierowaną do kibiców innych dyscyplin sportowych, którą wdrożono już przed meczem z VDK Gent.

Ze względu na to, że dla klubu niezwykle ważne jest promowanie siatkówki jako pięknego i dynamicznego, a często także dramatycznego i nieprzewidywalnego sportu, włodarze mistrzowskiej drużyny zdecydowali się przedłużyć specjalną ofertę skierowaną do kibiców innych drużyn.

Aktualny klubowy mistrz świata zagości w Ergo Arenie już 26 listopada o godz. 19 i będzie to nie lada gratka dla każdego fana sportu. Dlatego klub pragnie serdecznie zaprosić kibiców poszczególnych pomorskich klubów na to szczególne spotkanie z plejadą gwiazd światowej siatkówki. Mecz z najlepszym zespołem globu zostanie rozegrany w hali na granicy Gdańska i Sopotu w ramach 3. kolejki Europejskiej Ligi Mistrzyń, a mistrzynie Polski z Atomu Trefla spróbują przerwać zwycięską passę swoich rywalek, trwającą od blisko 60 meczów zarówno w samej Turcji, jak i Europie.

Oferta klubu skierowana jest do karnetowiczów pomorskich klubów, które rywalizują na poziomie ekstraklasy lub jej "zaplecza" w danej dyscyplinie. Za okazaniem ważnego karnetu na mecze swojej drużyny kibic może odebrać w kasie jedną wejściówkę na szlagier z klubowym mistrzem świata. Karnetowicze mistrzyń Polski z Sopotu mogą za to odebrać w kasie za okazaniem karnetu na mecze swojej drużyny dodatkową jedną darmową wejściówkę na to spotkanie.

Wejściówki na mecz będą do odebrania każdorazowo w kasie klubowej hali nr 1 lub 4 zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na oficjalnej stronie klubu www.atomtrefl.pl.