Kluby do kibiców docierają nawet przez Allegro. Atom Trefl pionierem

Atom Trefl Sopot jako pierwszy klub siatkarski wkroczył do Strefy Marek Allegro. Na specjalnej stronie każdy kibic może nabyć za pośrednictwem Internetu gadżety związane z sopocką drużyną.
- Jest to przede wszystkim reakcja na głosy, jakie docierają do nas od strony kibiców. W tej chwili już regularnie otrzymujemy zapytania nie tylko z głębi Polski, ale także z innych krajów odnośnie możliwości nabycia naszych gadżetów. Do tego monitorujemy sprzedawane przedmioty i zauważyliśmy, że co jakiś czas w internecie pojawiają się rzeczy rzekomo związane z naszym klubem, ale de facto nie są one przez nas firmowane - mówi Agata Benesz, kierownik działu marketingu w Atomie. - Aby połączyć obie te rzeczy, zdecydowaliśmy się właśnie na Strefę Marek. Umożliwi ona zakup gadżetów zarówno w Polsce, jak i poza jej obszarem, a także da kibicowi pewność, że są to jedyne, autentyczne i oryginalne rzeczy firmowane przez nasz klub - dodaje.

Oferta gadżetów będzie aktualizowana na bieżąco. Na razie kibice mogą nabyć m.in. szaliki, pamięci USB czy kalendarze na rok 2014. Łącznie oferta obejmuje 14 różnych produktów. Wkrótce do oferty powrócą także repliki koszulek meczowych, które cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem i w bardzo krótkim czasie zostały wyprzedane. Dla kibiców miejscowych sklepik klubowy wciąż będzie dostępny podczas meczów sopockiej drużyny we własnej hali.

Atom Trefl jest pierwszym klubem siatkarskim, który rozpoczął współpracę z popularnym portalem. Dołączył do piłkarskich Lechii Gdańsk, Legii Warszawa, Ruchu Chorzów i Podbeskidzia Bielsko-Biała oraz żużlowych Falubazu Zielona Góra i Stali Gorzów Wielkopolski.

Sklep znajdziesz TUTAJ.

Czy internetowa sprzedaż gadżetów ma sens? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »