Atom Trefl Sopot kompletuje skład na kolejny sezon

Nim klub ogłosi ostateczny skład na przyszły sezon (zrobi to we wtorek na specjalnej konferencji prasowej), musi wpierw pożegnać się z siatkarkami, których nie zobaczymy już na parkietach w barwach Atomu Trefl Sopot.
Atom Trefl Sopot właściwie skompletował już drużynę na sezon 2014/2015. Wiemy zatem, kto w nadchodzących rozgrywkach nie będzie reprezentował barw dwukrotnych mistrzyń Polski.

Znamy już nazwisko pierwszego szkoleniowca zespołu - będzie nim Włoch Lorenzo Micelii. Wiemy także, kto opuści zespół dwukrotnych mistrzyń Polski.

Z grona zawodniczek w przyszłym sezonie w Atomie Treflu nie zagra na pewno Mariola Zenik. Libero, która sięgnęła z sopockim klubem po złoty i brązowy medal MP, przeniesie się do Chemika Police. Poza nią, w klubie nie zagrają również Judith Pietersen, Briżitka Molnar, Kimberly Hill oraz Bojana Radulović.

Kto zagra w sopockim zespole w nowym sezonie? Tego kibice dowiedzą się już niebawem. Klub zamierza bowiem ogłosić skład zespołu podczas wtorkowej konferencji prasowej.