Najlepsza atakująca Orlen Ligi zagra w Atomie Trefl Sopot

Najlepsza atakująca i punktująca ORLEN Ligi 2013/14, a obecnie reprezentantka Polski Katarzyna Zaroślińska od nowego sezonu zagra w barwach ATOMu Trefla Sopot.
Katarzyna Zaroślińska jest kolejnym dużym wzmocnieniem składu dwukrotnych mistrzyń Polski. Zawodniczka, która ostatnie trzy sezony spędziła w Dąbrowie Górniczej, podpisała z ATOMem roczny kontrakt.

- Bardzo się cieszę, że w przyszłym sezonie będę mogła reprezentować barwy ATOMu. Wierzę w to, że powalczymy o medale i zrobimy wszystko, aby wywalczyć właśnie ten złoty. Ja brązowy i srebrny już mam, brakuje mi tylko złotego i z taką myślą i nadzieją przychodzę do tego klubu - mówi Zaroślińska. - W Dąbrowie rozegrałam trzy sezony i był to dla mnie wspaniały okres. Jednak życie sportowca takie bywa , że przychodzi czas na zmiany. Chcę się dalej rozwijać, zdobywać nowe cele, które sobie stawiam. Występy w drużynie z Sopotu będą dla mnie doskonałą okazją, by grać w zespole z dużymi aspiracjami i zdobywać nowe doświadczenia.

Poza dwoma medalami, Zaroślińska może się także pochwalić dwoma Pucharami i Superpucharami Polski. Nowa zawodniczka Atomu ostatnimi czasy regularnie powoływana jest do reprezentacji prowadzonej przez Piotra Makowskiego. Podczas zgrupowań dzieli pokój z Mają Tokarską, z którą w przyszłym sezonie zagra właśnie nad morzem.

- Świetnie się dogadujemy, a teraz na kadrze razem dzielimy pokój. Maja jest cudowną osobą i bardzo dobrą siatkarką. Dlatego cieszę się, że tak jak w Dąbrowie, tak i tu będziemy znowu grały w jednym klubie - wyjaśnia atakująca.