Agata Durajczyk: Czekam na odpoczynek

Do Sopotu z kadry przyjechała już Agata Durajczyk. Nowa libero PGE Atomu Trefla Sopot powróciła do klubu po aktywnym sezonie reprezentacyjnym.
Pochodząca z Trójmiasta Durajczyk w nowym sezonie grała będzie właśnie w Sopocie. Nad morze wraca po przygodzie w Budowlanych Łódź.

- Ucieszyłam się z tej oferty, bo poza tym, że to dobry klub, wracam też do domu. W końcu jestem z Trójmiasta. Cieszę się, że jestem w końcu w zespole, który będzie walczył o medale, o najwyższe cele - mówi nowa libero, która wróciła już z obozu kadry i rozpocznie przygotowania ze swoją drużyną klubową.

- Ważne, że miałam okazję grać w reprezentacji, że spędziłam w niej cały ten sezon reprezentacyjny. Teraz jednak czekam na odpoczynek, bo w trakcie kadry miałam tylko kilka dni wolnego. Muszę chwilkę odpocząć i za moment wracam do treningów z koleżankami. W końcu teraz czeka nas powrót do klubów - dodaje Durajczyk.

Oprócz kilku dni wolnych poziom aktywności zawodniczki z pewnością nie spadnie. Sezon sopocianek zapowiada się wyjątkowo intensywnie. Poza rozgrywkami krajowymi, atomówki znów zmierzą się o europejskie trofea, tym razem na arenach Pucharu CEV.

- Na pewno będzie to ciężki sezon, bo teraz nawet jesteśmy zmęczone fizycznie, przez to także nasza gra w reprezentacji w końcówce rozgrywek nie wyglądała najlepiej. Sezon będzie także ciężki, bo trener będzie bardzo wiele od nas egzekwował, ale jesteśmy na to gotowe - mówi libero.

Źródło: Siatkarskaliga.tv

Więcej o: