Siatkarki Atomu znów wygrały bez straty seta

Drugi wyjazdowy mecz siatkarek PGE Atomu Trefl w Orlen Lidze i znów zwycięstwo 3:0. Po wygranej na inaugurację z KSZO Ostrowiec, tym razem sopocianki rozbiły Pałac Bydgoszcz.
Przez cały mecz przewaga podopiecznych Lorenzo Micellego nie podlegała dyskusji. W miarę wyrównana walka toczyła się do pewnego momentu tylko w drugim secie, ale jego końcówka należała zdecydowanie do sopocianek, które wygrały do 22. W pozostałych partiach sopocianki trzymały Pałac na bezpieczny dystans i ostatecznie po nieco ponad godzinie gry pewnie zwyciężyły 3:0.

Dla Atomu najwięcej punktów zdobyły w tym spotkaniu Anna Miros (dawniej Podolec) - 14, oraz nowa amerykańska środkowa Brittnee Cooper - 12. Ta pierwsza wybrana została MVP meczu.

Pałac Bydgoszcz - PGE Atom Trefl Sopot 0:3

Sety: 18:25, 22:25, 21:25

Pałac: Polak, Biedziak, Misiuna, Twardowska, Skorupa, Czyżnielewska, Korabiec (libero) oraz Dybek. Śmieszek, Nowakowska, Bałdyga, Fojucik.

PGE Atom Trefl: Bełcik, Cooper, McClendon, Miros, Efimienko, Kaczorowska, Durajczyk (libero) oraz Matiasovska, Tokarska, Zaroślińska, Kaczmar, Leys.