Atom闚ki zachwyci造 i awansowa造 w Pucharze CEV

Podopieczne trenera Lorenzo Micellego zdecydowanie zwyci篹y造 w rewan簑 z Proseco Doc-Imoco Conegliano 3:0, by po chwili w ?z這tym secie? wygra 15:9. Dzi瘯i temu awansowa造 do kolejnej fazy Pucharu CEV.
Przegrana przed tygodniem z Proseco Doc-Imoco Conegliano spowodowa豉, 瞠 aby siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot mog造 my郵e o awansie do kolejnej fazy rozgrywek europejskich puchar闚, musia造 wygra za trzy punkty (3:0 lub 3:1), by doprowadzi do "z這tego seta", kt鏎y decydowa o promocji. Sopocianki zachwyci造 w meczu w Ergo Arenie, wygrywaj帷 bez najmniejszych problem闚 w trzech setach do 20, 18 i 12 (!).

Uskrzydlone takim zwyci瘰twem w trzeciej partii atom闚ki do "z這tego seta" podesz造 z jeszcze wi瘯sz werw, wygrywaj帷 do 20. To pozwoli這 awansowa w Pucharze CEV.

Atom - Conegliano 3:0 + "z這ty set" 1:0

Sety: 25:20, 25:18, 25:12 oraz 15:9

PGE Atom Trefl Sopot: Tokarska, Leys, Be販ik, Cooper, Kaczorowska, Zaro郵i雟ka, Durajczyk (L)

Prosecco Doc-Imoco Conegliano: Fiorin, Adams, Kati, Ozsoy Niko這wa, Barazza, de Gennaro (L)