Atom Trefl Sopot wraca do treningów 4 sierpnia

Niewiele czasu na odpoczynek zostało już siatkarkom Atomu Trefla. Podopieczne Lorenzo Micellego treningi rozpoczną już 4 sierpnia.
Zarówno zawodniczki, jak i cały sztab szkoleniowy Atomu Trefla po raz pierwszy po urlopach spotkają się w Sopocie 4 sierpnia. Następnego dnia o godz.15 zaplanowano specjalne spotkanie, które oficjalnie rozpocznie okres przygotowawczy atomówek do sezonu 2015/16. W pierwszym etapie treningów na siatkarki czekają testy kondycyjne, treningi w siłowni oraz zajęcia techniczne.

Między 11 sierpnia a 1 września zawodniczki będą pracować indywidualnie. 29 września zaś w Sopocie ponownie stawi się cały sztab szkoleniowy, a po południu tego samego dnia przeprowadzony zostanie pierwszy trening. Zajęcia całego zespołu trwać już wówczas będą aż do samego startu rozgrywek ligowych.

Na pierwszym spotkaniu stawią się te siatkarki, które nie przebywają na zgrupowaniach kadry. W Sopocie zabraknie zatem niemal na pewno Mai Tokarskiej, Maret Balkestein-Grothues, Zuzanny Efimienko, Agaty Durajczyk oraz Katarzyny Zaroślińskiej. Wszystko wskazuje na to, że na zgrupowaniu zespołu stawi się za to Danica Radenković.

GORTAT, LIMUZYNY, MECZE NBA - CO ZA ZDJĘCIA SEKSOWNYCH CHEERLEADEREK Z GDYNI Z ICH WYJAZDU DO USA!