Prezentacja PGE Atomu Trefla Sopot już w najbliższą sobotę

W sobotę prezentacja drużyny i sparing, w niedzielę zaś sam mecz testowy - na tydzień przed rozegraniem meczu o Superpuchar Polski PGE Atom Trefl Sopot zaprasza kibiców do hali treningowej Ergo Areny, gdzie będą oni mogli zobaczyć skompletowaną drużynę wicemistrzyń Polski.
W środowy wieczór Atomówki rozegrają ostatni mecz turnieju w Turcji z gospodyniami Bursa Büyüksehir Belediyesi i wrócą do Sopotu w czwartek w nocy. W ciągu tego tygodnia do klubu dołączą także reprezentantki Polski - Agata Durajczyk, Klaudia Kaczorowska i Zuzanna Efimienko, a także wicemistrzyni Europy - Maret Balkestein. 

Nie wiadomo, na jaki skład w sparingach z Sk bankiem Legionovią Legionowo zdecyduje się trener sopocianek Lorenzo Micelli. Wiadomo jednak, że przed sobotnim meczem cała drużyna zostanie oficjalnie zaprezentowana kibicom w hali treningowej Ergo Areny. Dla wicemistrzyń kraju oba mecze będą ostatnimi sprawdzianami przed starciem o Superpuchar Polski z Chemikiem Police (15 października, 20.00, hala w Zawierciu). 

Wstęp na oba spotkania będzie całkowicie bezpłatny. Drzwi wejścia technicznego C1 zlokalizowane na tyłach hali będą otwarte dla kibiców w sobotę od 18.00 i niedzielę od 12.00. W tych godzinach obie drużyny rozpoczną jednak rozgrzewki, więc mecze zaczną się 30-40 minut później. Każdy z kibiców może jednak przyjść i zobaczyć wspomnianą rozgrzewkę, a następnie obserwować zmagania zespołów na siatce.

EKSLUZYWNA ROZMOWA Z ANDREĄ ANASTASIM