Blamaż, klęska. PGE Atom Trefl rozbity w meczu z ligowym średniakiem

Jeśli w OrlenLidze mierzy się wicelider z ósmym zespołem tabeli, to prawie pewne, że mecz zakończy się wynikiem 3:0. Tak też było i tym razem, tyle że zwycięski okazał się zespół przyjezdny, który przed spotkaniem i wygranie jednego seta brałby w ciemno. PGE Atom Trefl został rozbity przez BKS Bielsko-Biała 0:3.
Sopockie podopieczne Lorenzo Micellego chyba jeszcze ciągle mają w głowie mecz z Nordmeccanicą Piacenza i odpadnięcie z fazy play-off Ligi Mistrzyń. Już w tamtym meczu PGE Atom popełniał błędy, które potem kosztowały sety, a w efekcie cały mecz. Okazało się jednak, że może być jeszcze gorzej. Z pewnością tak należy odbierać porażkę u siebie z BKS Bielsko-Biała 0:3.

Końcówki każdej z trzech partii to były klęski w wykonaniu atomówek. Przyjezdne punktowały skutecznymi kontrami, a sopocianki (jak w trzecim secie) zaliczały serię niewytłumaczalnych błędów. Dobrze podopieczne włoskiego szkoleniowca zagrały tylko początek pierwszego seta. Później rywalki odjeżdżały, aż odjechały już za daleko.

Znamienny był drugi set, w którym PGE Atom Trefl przegrywał nawet 1:9, ale i tak zdołał wyjść na prowadzenie 15:13. Pokaz siły i charakteru, po którym miało dojść do wyrównania w meczu i ruszenia po zwycięstwo. Nic z tych rzeczy. Bielszczanki były w stanie znowu zagrać swój top i ponownie zwyciężyły w końcówce. Trzeci set był już kontynuacją fatalnej gry sopocianek.

Zdjęcie Mizuno Buty Wave Stealth 3 X1GA140009 Zdjęcie Mizuno Buty Wave Stealth 3 X1GA140009 Zdjęcie Adidas Buty do siatkówki Energy Boost M B34146
Mizuno Buty Wave Stealth 3 ... Mizuno Buty Wave Stealth 3 ... Adidas Buty do siatkówki En...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info