Siatkarki Atomu Trefla zakończą sezon meczem z kibicami

Tak jak w dwóch poprzednich latach, tak i tym razem siatkarki PGE Atomu Trefla Sopot zakończą sezon meczem z kibicami. Wicemistrzynie Polski spotkają się ze swoimi fanami pod siatką. Mecz rozpocznie się we wtorek 3 maja o godz. 11 w sali treningowej ERGO Areny.
Spotkanie w hali treningowej Ergo Areny będzie dla kibiców okazją do tego, aby zmierzyć się z ich ulubionymi zawodniczkami, a dla samych siatkarek okazją do niezwykłego podziękowania za doping, jaki gwarantowali oni na przestrzeni całego sezonu. Doping, który w dużej mierze doprowadził je do znakomitego rezultatu na koniec obecnych rozgrywek. W minionym roku podobny mecz cieszył się sporym zainteresowaniem, a zatem i w tym roku klub serdecznie zaprasza kibiców do hali, w której spotkało wszystkich w tym sezonie tak wiele pozytywnych siatkarskich emocji. Okazja do zobaczenia Atomówek w grze nadarzy się przecież dopiero za dobrych kilka miesięcy.

Podczas meczu z kibicami na parkiecie pojawią się niemal wszystkie siatkarki - zabraknie tylko Ivany Djerisilo, Danicy Radenković i Maret Balkestein. Wszystko dlatego, że musiały one udać się na zgrupowania swoich kadr narodowych. Kibice będą mogli się za to zmierzyć z aż pięcioma reprezentantkami Polski i całą resztą Atomowej drużyny. Oczywiście - będą oni mogli także otrzymać wcześniej podpisane przez brakujące Atomówki pocztówki. 

W tym roku drużyna fanów skomponowana jest w sporej mierze z kibiców, którzy w swoich zgłoszeniach wspomnieli o dotychczasowej przygodzie związanej ze sportem. I tak oto Atomówki spotkają się przez siatkę między innymi z trenerem osobistym, byłym siatkarzem, zapalonym siatkarzem plażowym, czy choćby mamą i córką - pierwsza z nich trenowała siatkówkę przed kilkoma laty, druga zaś trenuje ją obecnie. 

Drużynę kibiców poprowadzą trenerzy Lorenzo Micelli i Piotr Graban, a z pomocą medyczną pospieszy w razie potrzeby Beata Kachnowska. Zespołem PGE Atomu Trefla Sopot będą dowodzili Vasja Samec-Lipicer oraz Luca Donati, a o stronę medyczną zadba z kolei Marek Adamski.

Wstęp na zakończenie sezonu jest całkowicie darmowy, a po meczu kibice będą mogli jak zawsze porozmawiać z zawodniczkami, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz wziąć autografy.