Kto trenerem żużlowców Lotosu Wybrzeże Gdańsk? A może... Zorro?

- Myślę, że Magnus Zetterstroem pojeździ jeszcze dwa, trzy lata, a potem będzie u nas trenerem - mówi w ?Przeglądzie Sportowym? prezes gdańskiego klubu Maciej Polny.
Zetterstroem przez ostatnie trzy lata był kapitanem i dobrym duchem gdańskiego zespołu. W niedzielę wywalczył z nim awans do ekstraligi, ale najprawdopodobniej nie zostanie w Lotosie Wybrzeże. 40-letni Szwed raczej nie zdecyduje się na starty w żużlowej elicie i ponownie będzie chciał się ścigać w I-lidze. Na tyle jednak związał się z gdańskim klubem, że być może wróci do niego tylko w innej roli. - Myślę, że Magnus Zetterstroem pojeździ jeszcze dwa, trzy lata, a potem będzie u nas trenerem - mówi prezes gdańskiego klubu Maciej Polny.

Na razie trenerem Lotosu Wybrzeże jest Stanisław Chomski. W Gdańsku liczą, że tak pozostanie. - Jeśli zostaną w żużlu to pierwszeństwo daję Gdańskowi. Jednak nie wykluczam, że odejdę z tej dyscypliny, bo nie podoba mi się, że zaczęło się zwalnianie trenerów równie często jak w piłce nożnej - tłumaczy Chomski.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »