Sebastian Ułamek wróci do Lotosu Wybrzeże Gdańsk?

Lotos Wybrzeże Gdańsk nie ustaje w poszukiwaniach żużlowca, który mógłby pełnić rolę krajowego lidera drużyny. Po Grzegorzu Walasku, Tomaszu Chrzanowskim i Piotrze Świderskim do grona zawodników, którzy mieliby w przyszłym sezonie startować w Gdańsku dołączył Sebastian Ułamek.
Ułamek w swojej karierze już występował w Wybrzeżu. Wychowanek Włókniarza Częstochowa bronił barw zespołu z Gdańska w latach 1999 i 2000. W swoim pierwszym sezonie startów w Wybrzeżu Ułamek wraz z kolegami wywalczył brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski. Po spadku Lotosu z ekstraligi w 2000 roku, żużlowiec opuścił drużynę.

Teraz może do niej powrócić, jednak oprócz Wybrzeża oferty Ułamkowi przedstawiły także PGE Marma Rzeszów i Betard Sparta Wrocław. Zawodnik Tauronu Azoty Tarnów nie zaprzecza, że interesują się nim inne kluby, jednak najpierw chce negocjować z dotychczasowym pracodawcą. - Nie chcę teraz tego komentować, ale jest parę ofert, które po powrocie z urlopu muszę rozważyć. Klub z Tarnowa ma pierwszeństwo w rozmowach i cały czas czekam na rozmowę - podkreśla Ułamek na swojej stronie internetowej.