Lotos Wybrzeże Gdańsk poszukuje rezerwowego. Zostaną Kamil Brzozowski i Renat Gafurow?

Lotos Wybrzeże Gdańsk chce jak najszybciej znaleźć rezerwowych żużlowców, którzy w razie potrzeby będą w stanie zastąpić podstawowych zawodników. Pojawia się więc szansa, że w zespole beniaminka Speedway Ekstraligi pozostaną Renat Gafurow i Kamil Brzozowski.
Obaj żużlowcy byli w składzie Lotosu Wybrzeże w poprzednim sezonie i przyczynili się do awansu klub z I ligi. Teraz, kiedy gdańska drużyna poszukuje rezerwowych żużlowcu oczy trenera Stanisława Chomskiego zwróciły się w ich kierunku.

- Rozmawiamy z dwoma, trzema zawodnikami, między innymi właśnie z Kamilem. Są szanse, że to on będzie pełnił tę rolę - mówi dla portalu trojmiasto.pl trener Lotosu Wybrzeże.

Istnieje także spora szansa, że rezerwowym będzie również Gafurow. Rosjanin co prawda zadeklarował, że chce jeździć w I lidze, ale nie znalazła się dla niego żadna interesująca oferta. Do tego ma on wciąż ważny kontrakt z Lotosem Wybrzeże. Dlatego jeśli Gafurow nie zdecyduje się na jazdę w innych barwach klubowych może być skazany na zespół z Gdańska.