Kibice Lotosu Wybrzeże Gdańsk piszą do prezesa, chcą tańszych biletów

Najwierniejsi kibice Lotosu Wybrzeże Gdańsk są mocno zaniepokojeni coraz niższą frekwencją na meczach gdańskich żużlowców. Aby podnieść liczbę fanów Wybrzeża na trybunach apelują do prezesa klubu Macieja Polnego o obniżkę cen biletów. Wystosowali do niego list otwarty
"List otwarty do zarządu i prezesa GKS Wybrzeże S.A.

Już w najbliższą niedzielę żużlowców GKS Wybrzeże czeka arcyważny pojedynek ligowy z Unią Leszno. Zwycięstwo, a tym bardziej wygrana z punktem bonusowym mogą znacznie przybliżyć nasz zespół do utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej, nawet bez konieczności rozgrywania spotkań barażowych.

Optymizmem przed nadchodzącym meczem napawa fakt, iż trener Stanisław Chomski po raz pierwszy od dłuższego czasu dysponuje bogactwem przy wyborze składu. Jednakże odwrotnie proporcjonalnie do wzrostu rywalizacji w zespole rysuje się wkład w sukcesy ósmego zawodnika naszej drużyny - kibiców.

Coraz mniejsza liczba fanów na meczach u siebie i śladowe ilości sympatyków czerwono-biało-niebieskich na wyjazdach powodują, iż żużlowcy pozbawieni są takiego wsparcia, jakiego kibice dostarczali Im w poprzednich latach. Najwyższy czas to zmienić. W związku z tym grupy kibicowskie GKS Wybrzeże zwracają się z apelem do zarządu klubu oraz prezesa Macieja Polnego o jednorazową obniżkę cen na najbliższe spotkanie do kwoty 20 zł. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki gest ze strony klubu spotkałby się z dużym odzewem gdańskich kibiców, którzy na pewno tego dnia byliby ósmym zawodnikiem drużyny, który pomógłby przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Pokonajmy Unię Leszno razem!

Z poważaniem,

Ultras Wybrzeże

Stowarzyszenie Kibiców Wybrzeża Gdańsk"

Nominalne ceny biletów na spotkania Lotosu Wybrzeże Gdańsk:

trybuna honorowa (sektor czerwony) - normalny 50 złotych

trybuna honorowa (sektor czerwony) - ulgowy 40 złotych

bilet normalny (sektory zielony, niebieski i żółty) - 30 złotych

bilet ulgowy (sektory zielony, niebieski i żółty) - 25 złotych

bilet dziecięcy (wszystkie sektory - do 8 roku życia) - 8 złotych

program zawodów (format A4) - 8 złotych

Prezes przychyli się do prośby kibiców? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »