Będą tańsze bilety na kolejny mecz żużlowców Lotosu Wybrzeże Gdańsk

fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta

Zarząd GKS Wybrzeże SA po konsultacjach z kibicami oraz na skutek niezadowalającej postawy drużyny Lotosu Wybrzeże w rozgrywkach Enea Ekstraligi postanowił obniżyć ceny biletów na najbliższy mecz w Gdańsku z Betardem Sparta Wrocław.
Na spotkanie Lotos Wybrzeże - Betard Sparta, który odbędzie się 5 sierpnia (godz. 17.30) obowiązywać będą wyłącznie bilety ulgowe w cenie 20 zł (na sektory zielony, niebieski i żółty), natomiast na sektor czerwony (trybuna honorowa) bilety będą kosztować 30 zł. Bilety dziecięce na wszystkie sektory kosztować będą 8 zł.

W celu zrekompensowania poniesionych wydatków dla wszystkich, którzy kupili całoroczne karnety, przed meczem w punkcie INFO przy głównej bramie wejściowej wydawane będą bezpłatne programy zawodów. Programy będą wydawane po okazaniu karnetu. Bezpłatne programy nie przysługują tym posiadaczom karnetów, którzy otrzymali je w drodze konkursów, nagród, umów barterowych, darowizn itp.

Żużlowcy Lotosu Wybrzeże Gdańsk po 14. kolejkach rozgrywek Enea Ekstraligi z dorobkiem 6 pkt zajmują w tabeli ostatnie 10. miejsce. Wobec słabiutkiej jazdy zespołu frekwencja na meczach w Gdańsku jest w tym sezonie bardzo kiepska, np. spotkanie ze Stalą Gorzów oglądało z trybun raptem 3 tys. widzów. W związku z tym kibice Stowarzyszenie Kibiców Wybrzeża Gdańsk wystosowało nawet list otwarty do zarządu i prezesa GKS Wybrzeże S.A., w którym zaapelowali o obniżenie cen biletów na mecz z Betardem Spartą. Kierownictwo klubu postanowiło się przychylić do tej prośby.

Czy tańsze bilety przełożą się na wyższą frekwencję na meczach Lotosu Wybrzeże? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Skomentuj:
Będą tańsze bilety na kolejny mecz żużlowców Lotosu Wybrzeże Gdańsk
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX