Sport.pl

Prezes Lotosu Wybrzeże Gdańsk Maciej Polny broni Tomasza Chrzanowskiego: Nie pozwolę go zniszczyć

Postawa Tomasza Chrzanowskiego w barwach Lotosu Wybrzeże Gdańsk w obecnym sezonie ENEA Ekstraligi jest dramatycznie słaba. Żużlowiec stał się ostatnio celem ataku gdańskich kibiców, którzy w niewybredny sposób komentują jego jazdę. Swojego zawodnika w obronę wziął prezes klubu Maciej Polny
Jeszcze niedawno Polny ostro skrytykował Chrzanowskiego nazywając go"dupą, a nie żużlowcem" . Po meczu z Betardem Spartą Wrocław Chrzanowski musiał wysłuchać sporo wulgarnych komentarzy pod swoim adresem. Tym razem prezes Lotosu Wybrzeże stanął po stronie żużlowca. - Jako zawodnik jest w tym sezonie skończony i nie zamierzam go bronić. Nie pozwolę go jednak zniszczyć jako człowieka. Wypowiadam wojnę takim zachowaniom - mówi Polny portalowi trojmiasto.pl.

Zachowania fanów Lotosu Wybrzeże nie akceptuje również trener gdańskiej drużyny Stanisław Chomski. - Jak było widać podczas meczu, Tomek był świetnie spasowany na starcie, ale na dystansie znów popełniał błędy, których ekstraliga nie wybacza. Rozumiem złość kibiców, ale nie można tak obrażać drugiego człowieka. Okrzyki w stronę Chrzanowskiego zepsuły całe wspaniałe wrażenie, jakie dali nam wspólnie kibice z Gdańska i Wrocławia. Czy tym, którzy go obrażali wychodzi w życiu wszystko, co sobie zaplanują? - podkreśla Chomski.

Sam Chrzanowski, świadomy swojej kiepskiej postawy, zrezygnował z funkcji kapitana Lotosu Wybrzeże. Nowym kapitanem gdańskiej drużyny został Nicki Pedersen.

Co sądzisz o jeździe Chrzanowskiego w tym sezonie? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


Więcej o: