Sport.pl

Stanisław Chomski odejdzie z Wybrzeża Gdańsk?

Robert Terlecki wkrótce ma zostać oficjalnie nowym prezesem Wybrzeża Gdańsk. Nie wiadomo, czy w dalszym ciągu będzie współpracować z trenerem gdańskich żużlowców Stanisławem Chomskim. - Mocno rozważam zmianę otoczenia - przyznaje otwarcie Chomski
Choć ostatni sezon Chomski nie może zapisać po stronie swoich sukcesów, bo prowadzona przez niego drużyna Wybrzeża spadła z Enea Ekstraligi, to jednak chętnych na zatrudnienie u siebie doświadczonego szkoleniowca nie brakuje. Wśród potencjalnych przyszłych pracodawców Chomskiego wymienia się m.in. beniaminka ekstraligi Lechmę Start Gniezno oraz Unibax Toruń. - Dostałem informacje o zainteresowaniu moimi usługami ze strony innych. Muszę też myśleć o sobie. Jak przychodziłem do Gdańska, to widziałem wiele chęci z różnych stron. Teraz jest, nazwijmy to, walka o dobro żużla. Oby wszystko skończyło się pomyślnie, a czy z moim udziałem? Nie jestem w stanie powiedzieć - mówi Chomski w rozmowie z portalem Sportowefakty.pl.

Póki co Chomski nie wyklucza żadnej z opcji dotyczącej jego przyszłości. Być może szkoleniowiec zdecyduje się w ogóle odpocząć od żużla. - Nie chcę opowiadać, że biją się o mnie kluby. Nie wiem, czy w ogóle będę związany ze sportem żużlowym, czy dam sobie spokój albo zostanę w Gdańsku. Za dużo się teraz dzieje i to nie jest tak proste, jak się wszystkim wydaje - zdradza Chomski.

Cała rozmowa ze Stanisławem Chomskim na portalu Sportowefakty.pl

Czy trener Chomski powinien zostać w Wybrzeżu? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: