Sport.pl

Wybrzeże Gdańsk ustaliło ceny biletów na sezon 2013

20 i 12 złotych - to podstawowa cena biletów na mecze żużlowców Wybrzeża Gdańsk w sezonie 2013. Jak zwykle najbardziej opłaca się zakupić karnet na cały sezon.
Ceny biletów na sezon 2013, w którym Wybrzeże będzie jeździć w I lidze, kształtują się następująco:

- bilet normalny - 20 złotych

- bilet ulgowy - 12 złotych

- bilet normalny (trybuna honorowa) - 35 złotych

- bilet ulgowy (trybuna honorowa) - 25 złotych

- bilet dziecięcy (ważny dla dzieci do lat 7, niezbędny ze względu na obowiązujące w Polsce prawo podatkowe) - 1 złoty

Do wejścia na stadion na podstawie biletów ulgowych uprawnione będą wszystkie kobiety, studenci do 26. roku życia (urodzeni w roku 1987 i młodsi), młodzież w wieku szkolnym, emeryci oraz renciści.

Jak zwykle bardzo opłacalny będzie zakup wejściówek całorocznych. Karnet normalny będzie kosztował 160 złotych, zaś ulgowy 96 złotych. Karnety obowiązują na wszystkie dziewięć spotkań ligowych (sześć w rundzie zasadniczej oraz trzy w rundzie finałowej). Co ważne, posiadacze karnetów zyskują również możliwość bezpłatnego wejścia na wszystkie krajowe imprezy pozaligowe (w tym na finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych, który odbędzie się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego 21 września). Do sprzedaży trafią ponadto karnety na trybunę honorową. W tym przypadku za całoroczną wejściówkę normalną zapłacić będzie trzeba 280 złotych, a za ulgową 200 złotych. Wszystkie rodzaje karnetów oznaczają finansową oszczędność równą kosztowi wstępu na jeden mecz ligowy.

Znana jest także cena programu zawodów, która będzie wynosiła 3 złote. Zarówno bilety, jak i karnety będzie można nabywać przez internet. Sprzedaż karnetów rozpocznie się wkrótce.

Jak podobają ci się ceny biletów na Wybrzeże? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o: