Kolejny sponsor Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Firma Lotto została sponsorem głównym klubu żużlowego Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Drużyna, dzięki wsparciu swoich partnerów, chce w kolejnym sezonie jeździć już w ekstralidze.
W sobotę przy okazji Gdańskich Targów Turystycznych w Amber Expo odbyła się prezentacja zespołu (ZDJĘCIA z prezentacji -TUTAJ), podczas której prezes Wybrzeża Robert Terlecki zapowiedział nowego sponsora głównego klubu. Partnerem gdańskiego zespołu żużlowego został miejscowy oddział firmy Lotto. Umowa została zawarta do końca roku z możliwością jej przedłużenia na kolejny okres. Prezes Terlecki nie chciał zdradzić kwoty, jaką nowy sponsor przekaże żużlowcom. W rozmowie z trojmiasto.sport.pl dodał, że w obecnej sytuacji oraz przy wsparciu partnerów biznesowych nie pozostaje nic innego, jak awansować do ekstraligi.

- Podstawowy cel to awans do ekstraklasy. Mamy ku temu wszelkie przesłanki. Skład, wsparcie miasta, kibiców, sponsorów. Nam nie pozostaje nic innego, jak wykorzystać te atuty - mówi Terlecki.

W niedzielę o godz. 14 odbędzie się inauguracja I ligi , podczas której żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże zmierzą się z Orłem Łódź (stadion przy ul. Długie Ogrody).

Czy Wybrzeże awansuje do ekstrakligi? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »